Carslon Omega 3 Balık Yağı

Omega 3 carslon Balık Yağı


Her kapsülünün içerisinde bulunan 1 gram balık yağı vücut içerisinde gıda takviyesi olarak anılmaktadır. Esansiyel yağ asitlerinden biri olan Omega-3 vücut içerisinde üretilmeyerek dışarıdan besinler veya takviyeler ile vücut içerisine alınarak vücut içerisinde ki denge sağlanmaktadır. Carslon balık yağı balık yemeyen kişilerin vücut içerisinde almaları gereken esansiyel yağ ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olduğun yapılışı açık deniz balıklarından olmaktadır. Maksimum olarak yapılan tazelikte ve toksik atıklarından arındırılmış şekilde hazırlanmaktadır. Online Eczane ile linke tıklayarak sipariş geçiniz. https://www.turuncuecza.com/

Carslon Omega 3 Balık yagı nasıl kullanılmalı ?


Günde 1 defa yemeklerden sonra alabileceğiniz Carslon omega Balık yağı bir çok hastalığınızı düzenlemenize yardımcı olduğu gibi kalbin normal şekilde çalışmasına da yardımcı olmaktadır. DHA normal beyin fonksiyonlarının ve görme yetisinin korunmasına yardımcı olduğu gibi vücut içerisinde ki değerler ile yaklaşık olarak günde 250 mg EPA ve DHA alınması sağlanmaktadır. Faydalı etki olması için günde 250 mg DHA alınarak sağlanmaktadır.
Kapsülün özelliklerini irdelediğimiz de ise günlük olarak 3 kapsül 1,5 gram EPA ve DHA asitlerini içermektedir. Balık jelatini olarak belirlenen kaynak Ançüez, Sardalya, Uskumru, Tilapia ve Basa balıklarından elde edilmiştir.

About Author

Bir yanıt yazın