Gönder Bayrakları

Gönder Bayrakları – Hes Bayrak

Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet özgün kumaş çeşitleri ile Binlerce mutlu müşteriye bayrak üretiyoruz.

Bayrak imalatı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan hizmetlerin başında Kırlangıç bayrakları, Yelken Bayrakları, Ata Posterleri, Gönder Bayrakları, imalat ve toptan satış için irtibata geçiniz. 

İletişim

Adres: 50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No:472-474 K:3 Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30
Faks: 0212 619 99 40
GSM: 0546 498 35 59

Bayrakçı, Flama, Bayrak

Geniş kullanım alanına sahip olması nedeniyle bayrakçı, flama, bayrak tercih etmek isteyenler için tamamen profesyonel şekilde hizmet verilmektedir. Son sistem teknolojiye sahip makineler içerisinde gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları kısa sürede tamamlanmaktadır. Farklı alanlarda kullanım için tercih edilecek olan birbirinden farklı bayrak modellerinin yanı sıra aynı zamanda flama modelleri üzerinden de imalat çalışması yapılmaktadır. Hes bayrak gerçekleştirmiş olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Gönder Bayrakları – Hes Bayrak

Uygun Flama, Bayrak Fiyatları

Markaya da firmalar için gerçekleştirilecek olan reklam çalışmalarının yanı sıra pek çok farklı amaç için tercih edilmekte olan bayraklar için bayrakçı, flama, bayrak imalatı ile talepleri karşılamaktadır. Modellere göre belirlenecek olan en iyi malzeme seçenekleri üzerinden imalat çalışması yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanacak olan çalışmaların ardından hazırlanan bayrak ya da flamalar kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Gönder Bayrak

Yılların Verdiği Bayrakçı tecrübemiz ile Hes Bayrak kurumsal çözüm odaklı projelerinizde bayrak, Flama, Bez afiş, Branda afiş, Gönder bayrakları üretimi yapmaktadır. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda siparişleriniz onaylanır ve imalat kısmına gönderilip teslim edilir.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

 

Gönder Bayrakları – Hes Bayrak

Hes Bayrak İmalattan satışı yapılan parti bayrakları, parti posterleri, Ak Parti bayrakları, Chp Bayrakları, Mhp Bayrakları, İyi Parti bayrakları, reklam ve tanıtım amacıyla çok sık tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Resmi olmayan flama ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden olan Saçaklı Takdim afişleri siyasi parti ve belediyeler başta olmak üzere birçok kurum ve kişinin bireysel tercihlerinden biri oluyor. Kutlamalar, etkinlikler ve tanıtım toplantıları gibi çeşitli organizasyonlar olduğunda kırlangıç flamaların istenilen marka ve logo baskısı yapılarak kullanılması mümkün oluyor. Her mevsim tercih edilen ve çok dayanıklı olan ürünler saten kumaşlardan üretiliyor. Böylece tüm hava şartlarına karşı dayanıklılık sağlanmış oluyor. Ayrıca kırlangıç flama ürünleri, birçok kişinin tercih ettiği gibi ekonomik olduklarından çok popüler oluyorlar. Seçim dönemleri, milli bayramlar ve şenliklerde sık sık bu ürünlerin kullanıldığını görüyoruz.

Gönder Bayrakları

 

Kırlangıç flamaları sektörel farklılık gösterse de neredeyse tüm iş kollarında ekonomik seçenek. Üreticiler dijital baskı yöntemlerinin gelişmesi nedeniyle daha iyi görsele sahip ürünler basabiliyor. Böylece dikkat çekicilik artıyor ve canlı renklerle hayata geçen logo kalitesini konuşturuyor. Sipariş üzerine üretilen Siyasi parti flamaları uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. En ucuz tanıtım kitlerinden olan bu setlerle mekanları süslemek çok daha basit bir hale geliyor.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

 

Gönder Bayrakları

Siyasi Parti bayrakları Online Sipariş Verilebilir

 

Online sipariş vermek için tasarımınızı ya da logonuzu göndererek istediğiniz ürüne sahip olabiliyorsunuz. Özellikle acil siparişler için tam kapasite çalışan atölyelerde deneyimli personeller üretim yapabiliyor. Günün büyük bir bölümünü ayırarak tasarımlarla uğraşmak yerine logonuzu göndererek size uygun çeşitler de gönderiliyor. İnternet üzerinden sipariş vererek kısa süre içinde baskılarınızı yaptırabilir dış mekanlar ve iç mekanlar için kırlangıç flamalarınızı adresinize teslim alabilirsiniz. Güvenilir bir çözüm bulmak istediğinizde bu işte uzman olan firmaları tercih edebilirsiniz. Mesela siyasi partiler ve belediyeler için acil ihtiyaç duyulan flamalar, çok özenli bir şekilde kullanılır. Bu durumda hemen siparişleri vererek flamaları alabilirsiniz.

Kırlangıç Bayrakları 

501×150, 70×200, 100×300 cm ölçülerinde üretilen kırlangıç bayraklar dijital baskıyla basılarak çok daha canlı görünüyorlar. Şık ve dikkat çekici özellikleri bulunan firma logolu çeşitlerde de bu standart ölçülerden farklı tercihler yapılabilir. Kaliteli ve şık bir ürün almak istediğinizde yüksek çözünürlüklü baskı yapılan firmamızdan sipariş verebilirsiniz. İlgi çekici ve yıllarca kullanma avantajlı ürünlerle reklamınızı yaparken şık bir görselliği de sürdürebilirsiniz. Her türlü şenlik, etkinlik, eğlence ve organizasyonda tercih edilen siyasi parti flamaları değişik modeller ve çeşitlerle hizmetinizde olacak!

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Gönder Bayrakları

Bir kafe ya da emlak ofisi için önemli bir reklam aracı olan flamaların ipli ve demirli modelleri bulunuyor. Kullanım şekline göre asılacak alanda en iyi görünümün sağlanması hedefleniyor. Marka ve modele göre değişiklik gösteren ürün çeşitleri istek üzerine tasarlanır. Farklı ölçülerde dikey ya da yatay olarak kullanılabilir.

 

Siyasi posterler, belediyeler, otomotiv firmaları, işyerleri, kamu kuruluşları, her türlü fuar ve organizasyon etkinliğinde tercih edilir. Bütçenize göre Türk bayrağı ya da siyasi parti logosu yaptırarak seçimlere hazırlanabilirsiniz. Ya da kurumsal siparişlerle sokakları süsleyebilirsiniz. Kırlangıç flama ve bayrak çeşitleri istediğiniz adette kullanabileceğiniz ve uzun süre hava şartlarına dayanıklılık gösterecek ürünlerden biridir. Kolayca temizlenen ve yıkanma özelliği bulunan ürünler sizi uzun süre idare eder.

 

Gönder Bayrakları

Gönder Bayrakları

Kırlangıç flama ve bayrak baskısı konusunda uzman olan ekibimiz, her zaman müşteri memnuniyeti sağlayarak ihtiyacınız olan ürünleri üretecektir. Sektörde önemli bir yeri olan ve birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermiş olan firmamız, sizin de ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Tıkla Ara : 0546 498 35 59

Hes Bayrak En fazla Aranan Bayrak, Flama, Etiketleri; Yelken bayrak, Kirlangic bayrakları, kırlangıç bayrak fiyatlarıkırlangıç bayraklarıkırlangıç bayrak ebatlarıkırlangıç bayrak satın alkırlangıç bayrak imalatı, kırlangıç bayrak ölçüleri, Damla Bayrak, Kırlangıç flamaları,

About Author

Bir yanıt yazın